Aktivní i ve zralém věku

No Comments Nezařazené

elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem elektrokolem

Zbavili jste se těžkých okovů, které na Vás uvrhlo zaměstnání, a nyní si již užíváte zaslouženého odpočinku? Sezení u televize je sice příjemné, ale pouze a jenom příležitostně. Toužíte ještě žít aktivně? Ukázat zamračeným sousedům a sousedkám, že jste ještě čiperka a nepatříte do starého železa?

Směle do toho!

S elektrokolem se stanete hvězdou ulice. Můžete dle libosti šlapat do pedálů, nebo si jen zapnout motorek, nechat se vézt a brázdit ulice města nebo obdivovat krásy venkova. A užívat si závistivých pohledů lidí kolem, možná se na Vás budou koukat jako na člověka z jiné planety, ale to Vám může být jedno. Jde jen o Vás a Váš pocit, který budete při jízdách zažívat. Protože důchod neznamená konec aktivního života, naopak může být jeho začátkem.  

Aktivní i ve zralém věku
Ohodnoťte příspěvek

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin